MLS1206-4S4-900 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MLS1206-4S4-900
  • Производитель
    Ferroxcube International
  • Описание
    Ferroxcube International MLS1206-4S4-900 Dc Current Rating: 500mA Dc Resistance Max: 0.15ohm External Depth: 3.2mm External Length / Height: 1.1mm Ferrite Grade: 4S4 Frequency Range: 10MHz To 1GHz Impedance: 90ohm Svhc: No SVHC (18-Jun-2010)